QUINTUPLE continuous (World Cup IUTA 2020):

  1. JECHOUX Cyril (FRA)
  2. MARTINEZ François (FRA)
  3. DUBOIS Sébastien (FRA)
  4. EVEN Jean-Yves (FRA)
  5. RATASEPP Rait (EST)
  6. JUNG Richard (GER)
  7. KHUONG DINH Thang (VNM)
  8. KOSTERA Adrian (POL)
  9. PROBST Joachim (FRA)
  10. KNECHTLE Béat (CHE)
  11. DUPONT Ludovic (FRA)
  12. KARAS Robert (POL)

TRIPLE continuous (World Cup IUTA 2020):

  1. GODZWON Rafal (POL)
  2. SCHNELL Emmanuel (FRA)
  3. SELOI Emmanuel (FRA)
  4. LEONARD Vivien (CHE)
  5. GYORY Bela (HUN)
  6. BRANDTS Alain (BEL)
  7. HATHAWAY Dave (GBR)
  8. VINZENT Tristan (GER)
  9. PILZ Günter (AUT)
  10. LISIEWICZ Michal (POL)
  1. LEONARD Eleo (CHE)

DOUBLE continuous (SOLO) (World Cup IUTA 2020):

  1. LUBERT Jean-Pascal (FRA)
  2. KAMLIUK Anatoli (BLR)
  3. NEGRE David (FRA)
  4. LANDRESSE Christian (LUX)
  5. KÄLLROOS Robin (SWE)
  6. TAYLOR Sébastien (BEL)
  7. CHALON Laurent (FRA)
  8. CHAMPTOUSSEL Christian (FRA)
  9. FORCHANTRE Richard (FRA)
  10. VAN LOON Eddy (BEL)
  11. GUILLE DEVERS Valentin (FRA)
  12. QUIGNETTE Laurent (FRA)
  13. CLAUSER Hugues (FRA)
  14. CONRAUX EMMANUEL (FRA)
  1. MARTINEZ Françoise (FRA)
  2. HÜRLIMANN Eva (CHE)
  3. RICKENBACHER Nicole (CHE)

DOUBLE continuous (RELAIS):

CHALLENGE MARATHON 5X (one per day):

  1. COURET Laurent (FRA)
  2. BILLAUD Jean-Marie (FRA)
  3. CREVOISIER Cyrille (FRA)
  4. MARTI Christian (CHE)
  5. BIETRY Fréderic (FRA)
  6. LEOST Ronan (FRA)
  7. COMTE Pascal (FRA)
  8. VALLOTTON François (CHE)
  9. REVEILLIEZ Kévin (FRA)
  10. JANSSENS Roland (BEL)
  11. DEBORDE Bernard (FRA)
  12. DESCHAUWER Bruno (FRA)
  13. CORTESE Valentino (FRA)
  14. FREIS Daniel (FRA)
  15. BOLSCHE Matthias (GER)
  16. GINO Paolo Francesco (ITA)
  17. SCHLEGEL Fabien (FRA)
  1. MARTI-SIGG Ursula (CHE)
  2. BIETRY Nathalie (FRA)
  3. MENDES Alice (POR)
  4. GIOVANNA Carla (ITA)
  5. HIRTZ Katia (FRA)

MARATHON (individually) :

    1. HUSSON Gaetan (FRA) (day 1,2,3 et 4) (QUADRUPLE MARATHONS)
    1. LEOST Cathy (FRA) (day 1, 2 et 3) (TRIPLE MARATHONS)
    1. GRAVIER Nicolas (FRA) (day 4 et 5) (DOUBLE MARATHONS)
    2. GUILLAUMIN Roger (FRA) (day 1 et 1) (DOUBLE MARATHONS)
    1. LAMER Marie-Noëlle (FRA) (day 4 et 5) (DOUBLE MARATHONS)
    1. LOUIS Emeline (FRA) (day 4) (MARATHON)
    2. HOERTER Monique (FRA) (day 5) (MARATHON)